O nás

Naše společnost vznikla spojením několika velice zkušených energetických poradců, kteří se v tomto oboru na profesionální úrovni pohybují dlouhá léta. Díky spojení zkušených obchodníků s techniky té nejvyšší úrovně jsme schopni klientovi nabídnout komplexní energetické poradenství, které nemá na trhu konkurenci.

Klientům nabízíme služby poradenství ve výběru dodavatele energií, čímž docílíme úspory nákladů na energie a sepsání ideálních smluvních podmínek pro klienta. Dále poskytujeme servis skládající se z hlídání ceny,  kontroly vyúčtování, pomoci při ukončení smluvního vztahu, zastupování klientů a případná komunikace s Energetickým Regulačním Úřadem. Rovněž komplexně zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb a jističů, průkazy energetické náročnosti budov, certifikace ISO 50001, BOZP, HACCP, hlídače čtvrthodinového maxima nebo revize a servis elektrotechnických a plynových zařízení a také revize spalinových cest a kouřovodů. V neposlední řadě pro své klienty zajišťujeme pohotovostní elektro služby a pohotovostní instalatérské služby.

Vizí naší společnosti je zajistit pro klienty komplexní energetické služby, kde je jejich pohodlí a komfort maximální prioritou. Chceme klientovi poskytnout dlouhodobou spolupráci, proto klademe důraz na 100% odvedenou profesionální práci!

Chcete se stát také našim spokojeným klientem? Neváhejte nás kontaktovat!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva